Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/szopix/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4993
szopix pomysłodawca beatit.pl

Portal Perkusyjny BEAT IT

Portal zakończył swoją działalność 1 czerwca 2014 !!!

Chciałbym poinformować, iż z ciężkim sercem, z przyczyn odcięcia mojej osoby od portalu, z dniem 1.06.2014, kończę przygodę z portalem BEATiT.

Z tego „miejsca” chcę podziękować wszystkim, z którymi na przestrzeni tych kilkunastu miesięcy współpracowałem. Wszystkim, którzy odwiedzali mój portal, oglądali filmy na YouTube, byli aktywni na Facebook, za słowa wsparcia i krytyki, za to że byliście, jeszcze raz: Wielkie Dzięki!

Jako pomysłodawca i współzałożyciel portalu chciałbym także poinformować, iż pozostawiam BEATiT.PL w miejscu, w którym jest, wierząc, że niejednokrotnie Tobie i innym odwiedzającym zawarte w nim materiały będą pomocne.

Z działalnością, która ,wg dżentelmeńskiej umowy miała wygasnąć 1.06.2014, a będzie prowadzona dalej pod szyldem BeatIT, nie mam już nic wspólnego, a ocenę tego pozostawiam Wam.

Share This